Knight Online'da Bir Rogue'a (Asas veya Okçu) Stat'lar Nasıl Verilir?

Knight Online’da Bir Rogue’a (Asas veya Okçu) Stat’lar Nasıl Verilir?

Eğer bir haydutunuz (Assassin veya Archer) varsa ve Knight Online’da karakterinize nasıl istatistik vereceğinizi bilmiyorsanız , burada bazı bilgiler bulacaksınız. Bu sayfada sunduğumuz resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilir ve puanlarınızı nasıl vereceğinizi öğrenebilirsiniz. Roguelar için üç önemli zırh türü vardır. Bunlar Kitinler, Kitin Kabukları ve Mitrillerdir. Lütfen ana özelliğinizin El Becerisi ve ikincil özelliğinizin Sağlık olduğunu unutmayın. El becerisine DEX denir ve Sağlık, istatistik çubuğunuzda HP’dir. Klavyenizden “U” yazarak stat çubuğunu açabilirsiniz. Her seviye atlama için karakterinize 3 istatistik verebilirsiniz.

Farklı seviyelerde kitin, kitin kabuğu veya mitril giyebilirsiniz. Kitinler 35/40 seviyesinden sonra sizin için mevcut olacak. 60. seviyeden sonra kitin kabukları ve mitril giyebilirsin. 75. seviyede Krowaz da giyebilirsin.

Lütfen Zeka veya Kuvvet’e herhangi bir stat puanı vermeyin. Sizin için hiç yararlı olmayacaklar.

Rogues (Asas veya Okçular) için Önerilen Statlar

Düzenbazlar genellikle 60. seviyenin altındaki kişilerdir. Suikastçılar ve Okçular, Knight online olarak Mastery olarak adlandırılan ikinci iş görevlerini tamamlayanlardır. Her seviye ve zırh için farklı HP istatistiklerine ihtiyacınız olacak.

Acemi Player için İstatistikler (1 – 30 Seviye)

Oyunun başında daha hızlı seviye atlamak isteyeceksiniz ve iyi bir zırh giymeniz gerekmeyecek ancak daha sert vurmanız ve daha iyi silahlar kuşanmanız gerekecek. 30. seviyeye ulaşana kadar tüm istatistiklerinizi Dexterity’ye (DEX) vermenizi öneririz.

Seviye 30-59 Rogues için Statlar

Artık daha yüksek seviyelere çıkıyorsunuz ve görevleriniz zorlaşıyor. Yaratıklar karakterinize önemli ölçüde zarar vermeye başladı. Artık daha iyi zırhlar giymeniz gerekecek. Seviye 60’a çıkıp Ardream karakteri olarak kalmayı düşünmüyorsanız, karakterinize belirli miktarda HP istatistikleri vermeniz gerekecektir.

59. seviyeden yukarı çıkmayı planlamıyorsanız, karakteriniz için vermeniz gereken istatistikler şunlardır:

  • Giyebileceğiniz en iyi zırh Rogue Chitin Armor Pauldron +10 (+21 Rebirth). 90 HP ve 162 DEX’e sahip olmanızı gerektirir.
  • HP 90’ınızı kesinlikle yapmalısınız.
  • Diğer istatistik puanları DEX’e gitmeli.
  • Seviye 30’dan sonra HP’ye 1 stat, DEX’e 2 puan vermeye başlayabilir veya bir an önce HP 90’ınızı yapıp kalan puanları DEX’e verebilirsiniz.

Seviye 60+ Asas ve Okçular için Stat

60. seviyeden daha yüksek bir seviyeye çıkıyorsanız, daha iyi zırhlara ve daha iyi silahlara ihtiyacınız olacak. Daha iyi bir zırh giymek istiyorsanız, HP’ye seviye 59 karakterden fazla stat puanı vermelisiniz.

  • Giyebileceğiniz en iyi zırh Krowaz Assassin Upper Garment veya Mythril +10 (+21 Rebirth). Eşya için Gerekli Sağlık 94’tür.
  • En azından HP 94’ünüzü kesinlikle yapmalısınız.
  • Diğer istatistik puanları DEX’e gitmeli. 255 Dexterity’ye ulaştığınızda, stat puanlarınızı HP’ye verin.
  • 30. seviyeden sonra 94 HP puanına ulaşana kadar HP’ye 1 stat puanı ve DEX’e 2 puan verebilirsiniz. Hedefe ulaştıktan sonra puanlarınızı sadece DEX’e verin.

 

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski