Knight Online'da Çalınan İtemleri Geri Alabilir miyim?

Knight Online’da birçok hack ve çalıntı eşya sorunu var . Bununla ilgili birkaç sebep olabilir. Bu, bilgisayarınızdan verilerinizi çalabilen bazı web siteleri, sahte Knight Online siteleri, bilgisayar paylaşımı, oyun hataları, hesap paylaşımı vb. nedeniyle olabilir. Öğeleriniz hesabınızdan çalındıysa ve bunları geri almak istiyorsanız , Bu neredeyse imkansız. Knight Online’da geçmişte geri alma vardı ama şu anda yok. Ancak bir oyunda veya başka bir sosyal platformda birinin hesabına erişim bazı ülkelerde yasal olarak yasaklanmıştır. Hırsızlığa karşı yasal işlem başlatmayı deneyebilirsiniz.

Knight Online Team, oyundaki hırsızlıklardan genellikle kendini sorumlu hissetmez ve hırsızlıklar oyunun neredeyse sıradan bir parçası haline gelmiştir. Oyun, kullanıcıları için ücretli güvenlik sağlıyor ancak yine de bu kullanıcılardan bazılarının saldırıya uğradığına veya eşyalarının bankalarından veya envanterinden çalındığına dair birçok rapor göreceksiniz.

Oyunda Çalınan İtemlere Ne Olur?

Maalesef eşyalarınızı geri alamayacaksınız ve eşyalarınızın çalındığını bile söyleseniz oyun yönetiminden durumla ilgili herhangi bir yardım alamazsınız. Sunucu günlüklerinde neler olup bittiğini bulmanın her zaman kolay olduğuna ve öğeler çalındığında hırsızı bulmanın kolay olması gerektiğine inanıyoruz.

Hesap Güvenliğiniz İçin Yapmanız Gerekenler

  • Knight Online hesabınız için OTP kullanın. Bu yazılımı kullanmak için NPuanlarınız olması gerekir. Yani ücretlidir.
  • Ücretli olan oyunun eşya kilitleme özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Yasadışı yazılımlar kullanmayın.
  • Oyunda insanların reklam yaptığı sitelere girmeyin. Google Arama’ya güvenin. Size virüs ve kötü amaçlı yazılım içermeyen siteler sağlayacaktır.
  • Sahip olmadığınız bir bilgisayarda Knight Online oynamayın.
  • Oyunda hesap erişiminizi başka biriyle paylaşmayın.
  • Şifrenizi en iyi arkadaşınızla bile paylaşmayın.
  • Knight Online Ekibi tarafından onaylanmayan sitelerden eşya veya başka şeyler satın almayın.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski