Knight Online Hunter Jarg Chat Görevi - Karus

Knight Online Hunter Jarg Chat Görevi – Karus

[Avcı] Jarg / Raon Kampı

Avlanmaya Hazırlanın

[Hun] Jarg adlı NPC’den Hunt görevine hazırlanmak için;

10 Blood of wolf > [Sundires] Veron

1 adet Horn Crossbow (+3) > [Weapon Merchant]argameth (İ npc den HornG Crossbow eşyası) olarak satılmaktadır. adet Bu eşyayı Upgrade Scroll (Sınıf item) ile yine Moradon bölgesinde bulunande sakın (+3) ‘e getirmemiz gerekir.)

5000 adet Arrow > [

Sundires ] Veron istemektedir. Luferson Castle / Raon Camp’ta bulunan [Hunter] Jarg adlı npc ye geri dönmemiz istenmektedir.

Av Uygulaması

[Hunter] Jarg Uygulama Hunt görevi bizden 50 adet Aldığımız NPC den Adli Hornet kesmemizi ziyaretinde bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp’ta Bulunan [Hunter] Jarg Adlı NPC ye görevi teslim etmemiz Için geri dönmemiz istenmektedir.

Av Oyunu I

[Hunter] Jarg adlı NPC Avlanma Oyunu Benden yemeyi ve 50 Tyon kesmemizi bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp’ta bulunan [Hunter] Jarg’ı döndürmek için geri çevrilmektedir.

Av Oyunu II

[Hunter] Jarg Av Oyun II Görevi Aldığımız NPC den Adli bizden 50 adet ölümsüz kesmemizi ettik bu sayıyı tamamladığımızda tekrardan Raon Camp’ta Bulunan [Hunter] Jarg Adlı NPC ye görevi teslim etmemiz Için geri dönmemiz istenmektedir.

Av Oyunu III

[Hunter” adlı Jarg adlı NPC Savaşçı 50 adet Hunting Game III’ü tamamlamadan tekrardan Raon Camp’ta bulunan [Hunter’dan geri döndürülmektedir.

Av Oyunu IV

[Hunter adlı jarg adlı NPC] Kentten Hunting Game III adlı oyunu 50 Uncomfortable ( Avlanma Oyunu) III .

Böylelikle Çevremdeki Kızlar [Hunter] Jarg ile başladığımız sohbet görevi Av Oyun IV göreviyle oğul bulmaktadır.

DN: Görev bitimiyle üzerimize gelen toplam exp miktarı; 97.500.000

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski