Knight online MSS, SMS, Gold Dragon Egg, Pandora ve Dragon Box Drop Listesi

Knight online MSS, SMS, Gold Dragon Egg, Pandora ve Dragon Box Drop Listesi

Bu rehberde “Monster Summon Staff” “Special Monster Staff” “Gold Dragon Egg” “Dragon Box” “Pandora Box” olan PUS eşyalarından bahsedilecektir.

Monster Summon Staff

İlgili eşya Skill Bar’a konulur. Skill kullanıldığında bulunduğunuz yere oyun içerisinde yer alan bosslardan rastgale düşmektedir. Bu bosslar güçlü olduğu için parti halinde kesmeniz daha iyi olabilir. Bu bossları kestiğinizde şansa bağlı olarak değerli eşyalar kazanabilirsiniz.

Special Monster Staff

İlgili eşya Skill Bar’a konulur. Skill kullanıldığında bulunduğunuz yere rastgale bosslardan düşmektedir. Bu bosslar tek başına kesilebilir ve kolaylardır. Bu nedenle kimsenin olmadığı yerlerde kullanılması önerilmektedir.

Drop Listesi

Gold Dragon Egg

İlgili eşya Skill Bar’a konulur. Skill kullanıldığında bulunduğunuz yere “Baby Gold Dragon” adında boss atmaktadır. Bu boss tek başına kesilebilir ve kolaylardır. Bu nedenle kimsenin olmadığı yerlerde kullanılması önerilmektedir.

Drop Listesi

  • Lüferson ve Elmorad kale içerisinde bosslar çıkmamaktadır. Bu nedenle bu bölgeleri kullanmayınız.

Dragon Box

İlgili eşya [Vendor] Kaira NPC’sinde yer alan [Dragon Box] Exchanging items > [Dragon Box] Exchanging items üzerinden kırılmaktadır.

Drop Listesi

Pandora’s Box

İlgili eşya [Vendor] Kaira NPC’sinde yer alan Exchange [Pandora’s Box] > [Pandora’s Box] Exchanging items üzerinden kırılmaktadır.

Drop Listesi

NTT Game||Knight Online Ekibi

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski