Knight Online'da Pet (Kaul) Nasıl Edinilir

Knight Online’da evcil hayvan sahibi olmak istiyorsanız, önce Moradon Kalesi’ndeki Tanıdık Tamer Kate’den alabileceğiniz Pet questini yapmanız gerekecektir.Knight Online Pet görevi için tıkla. Tamamladıktan sonra, ödül olarak iki öğe alacaksınız. Bunlar bir Kaul Yumurtası ve 5 tanıdık çağırma öğesidir. Şimdi bu sayfada sizler için bu yumurtayı nasıl evcil hayvan yapacağınızı anlatacağız . Bu tanıdıkların kullanımı hakkında diğer sayfada size daha fazla ayrıntı vereceğiz.

Evcil Hayvan Nasıl Gidilir?

  • Kate’i ziyaret edin ve ondan evcil hayvan görevini alın.
  • Görevi tamamladıktan sonra ödül olarak bazı öğeler alacaksınız: Kaul Yumurtası ve Tanıdık Çağırma Parşömeni.
  • Kate’e sağ tıklayın ve “Familar Hatching and Transform” düğmesine tıklayın.

Knight online pet

Kaul Egg  yukarıda gösterdiğimiz kutuya yerleştirdikten sonra karşınıza bir kutu gelecek ve sizden evcil hayvanınıza isim vermenizi isteyecektir. Lütfen evcil hayvanınızın adı için uygunsuz bir dil kullanmayın. Bu , Knight Online’ı yasaklamanıza neden olabilir . Evcil hayvanınıza isim verirken iki kere düşünün.

Sonra Pet’e bir isim verdikten sonra “OK” a tıklamanız gerekecek.

Oyun size “Would you like to incubate the egg?” diye soracak. Devam etmek için onayla düğmesine tıklayın ve tebrikler! Artık bir evcil hayvanınız var.😊🐈🐐

Bu sayede oyuna aşinalık kazanacak ve onu kullanabileceksiniz. Rehberimizde size tanıdıklar hakkında daha fazla bilgi vereceğiz, böylece onları istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz.

Pet  Elde Etmenin Diğer Yolları

  • Knight Online’da bir hesapla birden fazla karakter oluşturabilirsiniz. Bilinen görevi yapabilir ve yumurtanızı veya evcil hayvanınızı bankanıza koyabilirsiniz. (Inn Hostes) Oyunda ana karakteriniz ile giriş yaparak pete sahip olacaksınız.
  • Birçok oyuncu tüccarda evcil hayvan satıyor. Onlardan evcil hayvan satın alabilirsiniz, ancak yeterli jetonunuz yoksa sizin için pahalı olabilir. Pet fiyatları her sunucuya göre farklıdır. Seviye 1 petleri 3m-10m arası fiyatlara bulabilirsiniz (oynadığınız sunucuya göre değişir).

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski