Knight Online - PUS Alışveriş Nasıl Yapılır KO Rehberi

Knight Online – PUS Alışveriş Nasıl Yapılır KO Rehberi

NPoints Nedir?

Npoints, bir dijital oyun para birimidir. Oyun içerisinde karakter yükseltme ve oyun deneyimini geliştirmek amacıyla oyun mağazasında bulunan öğelerin satın alımı için kullanılır. Npoints sadece NTTGame’in sunduğu hizmetlerden faydalanmak için kullanılır.

Npoints Satın Alma

ESN: ESN (Elektronik Seri Numarası) kodları aracı siteler üzerinden alınabilir.

*ESN kodlarla yapılan yüklemeler için herhangi bir yükleme sınırlaması yoktur.

PaybyMe: PaybyMe aracılığıyla kredi kartı ile ödeme yapılabilmektedir.

*Güvenlik önlemleri gereği PaybyMe kredi kartı ile ilk ödemenizde en fazla 1600 Npoint satın alabilirsiniz. İlk 30 günden sonra aylık limitiniz artacaktır.

*PaybyMe kredi kartı ile Npoint alım seçeneğinde Garanti Bankası kredi kartları kullanılamamaktadır.

Önemli Notlar

1. Yapılan işlemlerin onaylanması sistemimizden geçmesi sebebiyle işlem süresi birkaç dakikadan birkaç güne kadar değişebilmektedir.
2. İşlem bekleme süresinde ödeme işleminizi tekrar etmeyiniz veya iptal etmeye çalışmayınız.
3. Kullanıcı Sözleşmesi gereği ödeme işlemini bir kez gerçekleştirdiğinizde geri ödeme yapılması mümkün değildir.

PUS Eşyalarını Satın Alma

PUS yani oyun içi eşya mağazasında eşyalar kullanım şekillerine göre kategorize edilerek satışa sunulmuştur. İhtiyacınız olan eşyayı ilgili bölümde bulduktan sonra özelliklerini ve fiyatını kontrol ederek satın alabilirsiniz. PUS eşyalarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

PUS üzerinden eşya satın alırken bazı hususlara dikkat edilmesi gereklidir. Onaylamadan önce hangi eşyayı seçtiğinizden ve kaç adet aldığınızdan emin olmalısınız.

1. Eşya Alma Yöntemi

Bir eşyayı seçtiğinizde eşya direkt olarak yan tarafta görünür. Eşyanın en alt kısmındaki Buy kutucuğunu seçerek onay ekranına gelirsiniz.

Onay ekranında Quantity yazan yerden kaç adet almak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Buy kutucuğunu seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

2. Eşya Alma Yöntemi

Bu yöntemde sol tarafta işaretlediğiniz eşyaları satın alırsınız. Bu işaretlenmiş eşyalar sağ tarafta görünmez. Bu işlemi onaylamak için üst bölümdeki Buy kutucuğunu seçerek onay ekranına gelirsiniz.

Onay ekranının üst kısmında seçtiğiniz eşyalar ve toplam Npoints tutarı gözükür. Alt kısımdaki Buy All kutucuğunu seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Önemli Notlar

1. Kullanıcı Sözleşmesinde de belirtildiği gibi Power Up Store’dan alınan eşyalar için değişim işlemi yapılamamaktadır. Bu yüzden satın almadan önce hangi eşyayı onayladığınızı kontrol etmelisiniz.

2. Kullanıcı Sözleşmesinde de belirtildiği gibi Power Up Store’dan alınan eşyalar için hiçbir sebeple bir geri ödeme işlemi yapılamamaktadır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski