Level 59'a Düşürürsem Ardream'a Gidebilir miyim?

Knight Online’ın eski sunucularında çok güçlü oyuncular var. Bu sunucularda yeni oynamaya başlayan kişiler, savaşları kaldırabileceklerini düşünür ve 60’ın üzerine çıkarlar. Bazıları güçlü oyunculara karşı savaşı kaldıramaz ve 59’a düşürmek isterler. En çok sorulanlardan biri. Knight Online ile ilgili soru şu: “Seviyeyi 59’a düşürürlerse insanlar Ardream’a gidebilir mi?” Bu sorunun cevabı evet ve hayır. Ardream’a neden gidemediğinizi ve oraya nasıl gidebileceğinizi anlatacağız. Bu sayfaya yorum yaparak bununla ilgili daha fazla soru sorabilirsiniz?

Levelimi 59’a Düşürdüm? Neden Ardream’a gidemiyorum?

  • Knight Online’da 2. Job görevinizi (Master Quest) tamamladıysanız, Ardream’a hiç gidemezsiniz. Ancak 60. seviye becerinizi açmak için 60. seviye görevini tamamladıysanız, bu karakterle Ardream’a kesinlikle gidemezsiniz.
  • Oyunda Master Quest’i tamamlamadıysanız ancak henüz Ardream’a gidemiyorsanız, bunun nedeni henüz istatistiklerinizi ve beceri puanlarınızı sıfırlamamış olmanızdır. Gidip stat ve beceri puanlarınızı sıfırlayın ve Ardream’a tekrar girmeyi deneyin.

Lütfen unutmayın: Eğer ustalık görevi yaptıysanız, seviyenizi düşürmeniz bile önemli değil. Seviyenizi 1’e düşürürseniz bile Ardream’a giremezsiniz.

Master Quest Yaptım, Ne Yapmalı?

Gerçekten yapacak çok fazla bir şey yok. Yeni bir karakter yaratmanız ve onu gerçekten hızlı bir şekilde 59’a yükseltmeniz gerekecek. Tüm yapman gereken bu. Yeni karakterinizi mevcut karakterinizle aynı sınıfta oluşturursanız, eşyalarınızı banka aracılığıyla transfer edebilirsiniz. Böylece hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski