Rogue [Okçu,Asas] için Skill Puanlarını Nasıl Vermelisiniz?

Rogues, Knight Online’da en çok tercih edilen sınıflardan biridir ve bir rogue’a Skill puanı verirken iki kere düşünmelisiniz. Öncelikle hangi mesleği tercih edeceğinize karar vermelisiniz. Senin için iki seçenek var. Asas ve Okçu. Assassin oyun içinde PK’da büyük hasarlar veriyor ve bu işin birçok iyi özelliği var. Ancak Okçular da menzilden iyi hasar veriyor ve düşmanlarınızla savaşırken ve avlanırken birden fazla ok kullanabiliyorsunuz. Çoklu oklar da büyük zararlar veriyor. Okçular da cinli avlarda çok avantajlıdır. NPuan satın almayı tercih ederseniz, Genie öğelerine sahip olmayı seveceksiniz.

Skillerinizi Nasıl Vermelisiniz?

Sizin için fazla seçenek yok, Okçuluk becerileri veya Asas becerileri seçmeniz gerekecek. Okçu olmayı tercih ediyorsanız, tüm puanlarınızı Okçuluk’a vermeniz ve geri kalan beceri puanlarınızın Arama’ya gitmesi gerekir.

Suikastçı olmak istiyorsanız, tüm beceri puanlarınızı Suikast için vermeli ve kalan puanlarınızı Arama için kullanmalısınız.

Her seviye atlama için 2 beceri puanı alırsınız ve beceri puanlarınız (her beceri seti için) mevcut seviyenizi aşamaz. Örnek: 55. seviye okçu iseniz, Okçuluk puanlarınız 55 puanı geçemez.

Bir Skill Nasıl Seçilir

Bir beceri seçmek için fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Yukarıdaki videoda size gösterdiğimiz gibi puanlar vermelisiniz. Yeteneğinizi dikkatlice seçmelisiniz, aksi takdirde onu tersine çevirmeniz çok zor olacak ve pahalı olabilir. Temel becerilerinizi kontrol etmenizi öneririz. Orada bazı temel okçuluk ve suikast becerileri var. Onları deneyin ve sizin için en iyi seçeneğe karar verin. Ayrıca Moradon’daki Bazaar’a da bakabilirsiniz. Okçular ve Suikastçılar için silahları kontrol edebilirsiniz. Eşyaların size çok pahalıya mal olmasını istemiyorsanız, çarşı sizin için iyi bir rehber olacaktır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski