Sizi Diriltebilecek Bir Priest (Rezzer) Bulmanın Yolları

Yeniden diriltebilecek bir Priest bulmak Knight Online’daki en zor şeylerden biridir . Özellikle internette hiç arkadaşınız yoksa işler sizin için daha zor olacaktır. Burada size bir rezzer bulmanın birkaç yolunu anlatacağız. Umarız diriliş konusunda size yardımcı olur. Rahibi aramadan önce lütfen envanterinizde hayat taşı olduğundan emin olun . Bu taşlardan herhangi birine sahip değilseniz, rahipler sizi diriltemeyeceği için hiç beklememelisiniz.

Rezzer Nasıl Bulunur?

Parti Listesi Ara

Yapmanız gereken ilk şey, parti arayanların listesine bakmaktır. Genellikle Rezzer Priest bu listeyi kaydeder. Listeyi açtıktan sonra sınıflara bir göz atın. + sembolü Priest sınıfıdır. Tüm Priestler yeniden Rezzlemeye ihtiyacınız olduğunu mesaj (PM) veya onlara sadece “Rez?” Diye sorabilirsiniz. Olumlu bir cevap alırsanız, onlara yerinizi ve taşıdığınız taş miktarını söyleyin.

Klanınızı Kontrol Edin

Büyük bir klana katıldıysanız, klanınızda diriltebilecek birkaç rahip olması kuvvetle muhtemeldir. “U” yazın ve ardından kutudan klanı seçin. Çevrimiçi insanlara ve sınıflarına bir göz atın ve umarım bir rezzer ile tanışırsınız.

İnsanlardan Yardım İsteyin

İnsanlardan yardım istemek de sizi kurtarabilir ama öldüğünde çok iyi biriyle tanışman gerekiyor. Çünkü şehirde senin için bir rahip arayacak birini bulamazsın. İnsanlara biraz para vererek rüşvet verebilir ve onlardan yardım isteyebilirsiniz. Belki daha iyi çalışır.

Bazı Rahiplerle Arkadaş Olun

Bazı rahiplerle arkadaş olmak size her zaman çok yardımcı olacaktır. Arkadaş listenizde bazı şifacılar, rezzerlar ve tamponlar varsa, oyunda ölü olduğunuzda, partiye gittiğinizde ve savaştayken asla sorun yaşamazsınız.

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski