Knight Online Achieve Görevleri Nelerdir? Detaylı Anlatım

Tüm zamanların en iyi MMORPG formatlı oyunlarından olan Knight Online, kendine özgü ve devasa bir ekosisteme sahiptir. Güçlü bir oyun içi deneyim sunan Knight Online aynı zamanda görevleri ve oyun içerisinde var olan sistemlerle de dikkat çekicidir.

Hemen her alanda son derece detaylı bir içeriğe sahip olan sistemleriyle Knight Online, oyuncuların farklı konseptlerde kıyasıya rekabete girebileceği geniş bir alan skalası sunmaktadır. Bu devasa ekosistem içerisinde var olan ve oyuncuların keyifli vakit geçirebilecekleri, görevleri tamamlayabileceği ve görevler sonucunda yüksek düzeyde ödül kazanabilecekleri Knight Online achieve sistemi de yer almaktadır. Sistem temel olarak oyuncuların başarı puanını yükseltmelerini sağladığı gibi aynı zaman farklı item ve ödüllere kolaylıkla sahip olabilmesini de sağlamaktadır. 

Knight Online Achieve Nedir?

Öncelikli olarak Knight Online achieve sisteminin ne olduğu incelenecek olursa bu sistem; oyuncuların belli başlı görevleri tamamlayarak ödül ve başarı puanı elde etmelerinin mümkün olduğu Knight Online sistemi olarak tanımlamak mümkündür. 

Sistem içerisinde temel görevler yer aldığı gibi aynı zamanda yan görevler de bulunmaktadır. Temel görevler çoğunlukla oyuncuların başarı puanlarının artmasını sağlıyor olmakla birlikte yan görevlerin tamamlanması halinde ise çeşitli ödüller elde etmek mümkündür. 

Knight Online Achievement Sistemi 

Aynı zamanda oyuncuların sahip oldukları karakterlere unvan kazandırmalarını da sağlayan Achievement sistemi, kısa süre içerisinde yükselmek isteyen ve karakterlerinin daha güçlü mahiyete sahip olmasını talep eden oyunculara sıra dışı avantajlar sunmaktadır. 

Oldukça basit bir biçimde Knight Online achieve sistemine giriş yaparak tüm oyuncuların, burada bulunan görevlere katılım sağlaması ve çeşitli ödüller elde ederek oyun içerisinde yeni başarıların kapılarını aralamaları mümkündür. 

Knight Online Achievement Sistemi Ne İşe Yarar? 

Knight Online achieve sistemi, temel olarak; oyun içerisinde oyuncuların kullanabilecekleri eşyalar, karakterler için çeşitli unvanlar ve başarı puanının arttırılması amacıyla inşa edilmiş bir sistemdir. 

Sistemin en temel işlevi anlaşılacağı üzere oyuncuların keyifli vakit geçirmelerinin sağlanması olmakla birlikte buna ek olarak oyun içerisinde kullanılabilecek çeşitli itemlere de yine bu sistem aracılığıyla oyuncuların ulaşabilmesi şeklindedir. 

Son derece popüler ve hemen her oyuncu tarafından tercih edilen Knight Online achieve özellikleri ve sistem içerisinde bulunan görevlerle de hayli dikkat çekicidir. Zorlayıcı ve karmaşık görevlerin de yer aldığı sistem içerisinde her bir oyuncunun seviyesine göre farklı görevlere katılım sağlaması mümkündür. Aynı zamanda her görev farklı alanlarda gerçekleştirildiği gibi görevlere ulaşım konusunda da tercih edilmesi gereken yol haritası farklılık göstermektedir. 

Knight Online Achievement Sistemine Giriş 

Bilineceği üzere Knight Online’de karakterlerin unvan elde etmesi, güçlenerek gelişim göstermesi ve temel karakter özelliklerinin kullanılabilmesi adına son derece kritik bir önem içerir. 

Dolayısıyla Knight Online achieve sistemi aracılığıyla karakterler için elde edilecek unvanlar, tahmin edildiğinden çok daha özel bir konuma sahiptir. Oyuncuların sisteme katılım sağlayabilmeleri adına kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunmaktadır. 

Oyun içinde kullanılabilecek itemler, başarı puanı ve karakterler için unvan toplamak isteyen oyuncuların Knight Online achieve açma adına tercih edebilecekleri sisteme giriş yöntemleri şu şekildedir: 

 

  • Ana menüde yer alan “Achieve” seçeneğinin tıklanması ve sonrasında açılan sayfada görevler için geçişin yapılması 
  • Chat bölümüne geçiş yapılarak metin bölümüne “/achieve” yapılması 

Yöntemlerinden birini tercih ederek oyuncuların kolaylıkla Knight Online achieve sistemine giriş yapmaları mümkündür. 

Knight Online Achieve Görevleri ve Detayları 

Knight Online achieve sistemi bünyesinde 5 farklı alanda görev dağıtımına ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncuların arzu etmeleri durumunda karakter seviyelerine uygun olarak 5 bölüm arasında tercihte bulunarak arzu ettiği göreve katılım sağlayabilir. Söz konusu achieve sistem görev bölümü; 

 

  • Challenge
  • Adventure
  • War
  • Quest
  • Normal 

Şeklinde sıralamak mümkündür. Bu bölümlerin her birinde farklı konseptlerde görevler yer aldığı gibi her bir bölümün isminden görevlerin temel nitelikleri hakkında öngörüde bulunmak mümkündür. Aynı zamanda bu 5 bölüm aracılığıyla gerçekleştirilen her bir görevden elde edilen; başarı puanı, ödül ve unvan da farklıdır. 

Challenge Görevleri 

Challenge görevleri, Knight Online achieve görevler listesi arasında son derece önemli bir konuma sahip olmakla birlikte bu görevlerde özellikle yüksek başarı puanı elde edilmesi mümkündür. Aynı zamanda Challenge görevleri eğlenceli, rekabet dolu ve keyifli vakit geçirmek adına da oyunculara son derece etkileyici deneyimler vadetmektedir. 

 

Görev Adı Başarı PuanıÖdülUnvanGörev Konumu
Advancement of Knight50  Dungeon
Berserker of Draki’s Power50+2 Hp +%5 ExpBerserker of Draki’s PowerDungeon
Rules of Draki’sTower50 +100 DefRules of Draki’s TowerDungeon
Magician of Battlefield50  Field
Assasin30  Field
Just 1 Minute10  Field
You are So Easy10  Field
Aif Hunting Expert10  Field

 

Advanture Görevleri 

Same, Dungeon ve Field isminde 3 farklı konumu bulunan Advanture görevleri özellikleri ödül bakımından son derece tatmin edici nitelikleri oyunculara sunmaktadır. Knight Online achieve görevleri listesi arasında özellikle 60 seviye üzeri oyuncular için oldukça verimli avantajlar sunan görevler şu şekildedir: 

 

Görev AdıBaşarı PuanıÖdülUnvanGörev Konumu
Ronark land Hunter10+3 AtakNovie HunterSame
Step by Step20+2 HpNoobSame
Expert Hunter30+5 Atak, +5 Def, +%1 ExpNovies ArcherSame
Catching Sprint10  Dungeon
İnvisible Attack10+1 Str, +%1 ExpPhantomDungeon
Abyss Commander20+2 Str, +2 HpQueenDungeon
Spider Massacre10+1 Dex, +%1 ExpHateSpiderDungeon
Commande of the Base Castle20+1 Hp, +3 DexUnderworldDungeon
Juraid Knight30+6 Electric Shock BonusJuraid KnightDungeon
Battle With Fog20+3 MpIgnorantField
Violent Herbivore10+1 Str, +1 HpPatienceField
Dance With the Wolves10+1 Hp, +1 DexWolfHunterField

War Görevleri 

9 farklı görev konumuna ev sahipliği yapan War görevleri, oyuncuların 20. Level sonrasında çok ciddi getiriler elde edebileceği ödül ve başarı puanına da ev sahipliği yapmaktadır. Knight Online achieve görevler listesi arasında War görevleri şu şekildedir: 

 

Görev AdıBaşarı PuanıÖdülUnvanGörev Konumu
Battlefield General40+13 Atak, +1DefGeneralSame
Battlefield Commander4026 AtakBerserkerSame
Nemesis50+20 Atak, +40 DefHatredSame
Assasin Expert50  Castle
Shadow of Darkness50+4 Hp, +6 DexShadowCastle
Neverending Match40+1 Str, +1 Dex, +1 Int, +1 Mp, +3 HpUndauntedMoradon
Legend of the Arena50+9 StrArena LegendMoradon
Revenge Of Ardream50+6 StrArdream’s RevengerPioneer Area
Warrior of an Ardream50+6 Ice BonusArdream VeteranPioneer Area
Lunar War’s Revenger50+10 DexLunar War RevengerLuna
Easy Gate Chief Gate Keeper30+3 Electric Shock, +1 Flame, +1 AceDefeated Enemy GeneralLuna
I’m the Best50+2 Int, +4 MpMost PopularChaos
Juraid Protector50+100 DefJuraid ProtectorJuraid
Fortress of Defense50+90 DefImpregnableBorder Guard
Castle of War40+20 Atak, +2 NpKingCastle Siege
Magical Castle30+1 Np, +%1 ExpCrown PrinceCastle Siege

 

Quest Görevleri

Quest görevleri yine Knight Online achieve sistemi içerisinde oldukça önemli bir konuma sahip olmakla düşük seviyeli nitelikleriyle dikkat çekmektedir. Dolayısıyla daha erken levelde olan oyuncular için bu görevlerin tamamlanması çok daha verimli sonuçların elde edilmesini sağlar. Görece kolay sayılabilecek görevler gerektiren Quest bölümünden özellikle unvan alımının sağlanması gerekir. 

 

Görev Adı Başarı PuanıÖdülUnvanGörev Konumu
Bulk of Silk10+5 DefHunterMoradon
Merchant’s Daughter20 Monster StoneMoradon
First Mission Completed10  Moradon
Chief Guard Patrick20  Moradon

 

Normal Görevler 

Knight Online achieve sistemi görevleri arasında Normal kategorisinde yer alan 3 farklı görev konumu bulunmaktadır. Oyuncular için son derece verimli ödüllere ev sahipliği yapan bu görevler sonucunda başarı elde edilmesi halinde orta ölçekli başarı puanı kazanılması da mümkündür. 

 

Görev Adı Başarı PuanıÖdülUnvanGörev Konumu
Nation’s Trainee10Battle HeroWing Exchange Coupon  Character
Nation’s Superior10Battle HeroWing Exchange Coupon Character
Nation’s Captain10Battle HeroWing Exchange Coupon Character
Knight Trainee10  Clan
Knight Captain10  Clan
Knight Enemy10  Clan
Knight 11th10+1 Str, +1 Dex, +2 Int, +1 MpKNIGHT 11thEvent
13th Snow Knight10+2 Ice Bonus, +2 Ice Resistance13th Snow KnightEvent
Lunar Rebirth50+5 Dex, +5 Health, +10 DefMoon GodEvent

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski