Knight Online Görevler, Anahtar ve Chat Görevleri Detayları

Bilindiği üzere Knight Online, farklı işlevlere sahip pek çok görevi oyunculara sunarak onların hızlı bir şekilde level atlamalarını sağlamaktadır. Knight Online görevler dahilinde bulunan görevlerin neler olduğu, birçok insan tarafından merak edilmekte olup konu ile ilgili derinlemesine bir şekilde araştırma yapılmaktadır.

 

Oyunda bulunan görevlerin neler olduğu ve oyunculara ne şekilde katkıda bulunduğunun bilinmesi, görevlerin kolay ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına destek olmaktadır. Bu kapsamda Knight Online görev listesi kapsamında, ön plana çıkan görevlerin aşağıdaki gibi sıralanması olanaklıdır:

 

 • Chat görevleri
 • 7 anahtar görevi
 • Eslant günlük parti görev dizisi

 

Bu görevlerin her biri, çeşitli özelliklere sahiptir ve oyunculara farklı sayılarda exp kazandırmakta ve oyuncuların kolay bir şekilde level atlamalarına yardımcı olmaktadır. Peki ama görevlerin başarılı bir şekilde tamamlanması adına görevlerle ilgili bilinmesi gerekenler tam olarak nedir?

 

 

Knight Online Yedi Anahtar Görevi

Knight Online’deki en zorlayıcı görevlerden biri olarak bilinen ve oyunculara oldukça fazla sayıda exp kazandıran Knight Online 7 anahtar görevi, yedi anahtar koruyucuların bulunması ve sorulan sorulara doğru cevaplar verilmesi ile ilerlemektedir. Bu görevi almak isteyen kişilerin, 60. Levele gelmiş olması gerekmekte olup iki farklı ırk için görevin farklı alanlarda bulunduğunun bilinmesi gerekmektedir. 

 

 

knight online anahtar görevi

 

 

Karus bölgesinde Captain Fargo olarak adlandırılan Nfc bulunmakta olup oyuncuların bu Nfc’den görevi alması gerekmektedir. Görev kapsamında sorulmakta olan her bir soruya doğru cevap verilmesi, görevde ilerlemeyi mümkün kılar. Bunun yanı sıra Knight Online key görevi kapsamında El Morad / Human bölgesinden görevin alınabilmesi için oyuncuların Captain Falkwine gitmesi gerekmektedir. 

 

Görevler alındıktan sonra yedi anahtar koruyucular tarafından sorulan her bir soruya doğru cevap verilmesi gerekmekte olup her yanlış cevapta görevi iptal edilmektedir. Görevin tamamlanması ile birlikte elde edilen anahtarın Captain Fargo / Captain Falkwine götürülmesi, görevin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini olanaklı hale getirmekte olup görev sonrası oyuncular, 38.047,370 exp kazanmakta ve ilgili level için oldukça önemli bir avantaj elde etmektedir. 

 
Knight Online görevleri arasında oyuncuların en çok merak ederek, detaylı araştırmasını yaptığı anahtar görevi için adım adım yapılması gerekenler, verilmesi gereken cevaplar ve NPC konumlarını sizin için derledik! Detaylar için hemen içeriğimizi okumaya başla

 

 

Knight Online Chat Görev Dizisi

Knight Online’de bulunan görevlerden bir diğeri de chat görevleri olarak bilinen bir görev serisidir. Bilindiği üzere görevlerin her biri, oyunculara farklı sayılarda exp kazandırmakta olup oyuncuların bir sonraki seviyeye geçmesi, görevler ile birlikte kolaylaşmaktadır. Knight Online görev listesi kapsamında bulunan chat görevlerinde oyuncular, belirli bir sıra dahilinde hareket etmek durumunda değildir. Oyuncular, daha önceden yarım bırakmış oldukları görevleri daha sonra tamamlama şansı elde edebilmektedir.

 

Oyuncuların seviye atlamalarını kolaylaştırmakta olan birçok chat görevi bulunmakta olup bu görevlerin her biri, başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra oyuncuların farklı sayılarda exp kazanmasını olanaklı hale getirmektedir. Knight Online chat görevleri dahilinde yer alan görevleri, genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

 

 • Liman chat görevleri
 • Goblin chat görevleri
 • Sorcery chat görevleri
 • Regained chat görevleri
 • Descendant of hero chat görevleri
 • Earth & Mars chat görevleri
 • New hero chat görevleri

 

Bu görevler, oyuncuların exp kazanmasını mümkün kılarak seviye atlamanın çok daha kolay bir şekilde yapılmasını olanaklı hale getirdiği için oyuncular chat görevlerine büyük bir ilgi göstermektedir. Peki bu görevlerin detayları nelerdir ve oyuncuların chat görevlerini tamamlaması için hangi hususları bilmesi gerekir?

 

Goblin Chat Görevleri

Goblin chat görevleri, Karus ve El Morad haritalarının her ikisinde de bulunmakta olup oyuncular, bu görevleri tamamlama şansı elde etmektedir. Knight Online görev listesi kapsamında bulunan Goblin chat görevleri Karus’ta Raul ve Berg Npc’leri ile El Morad’da ise Wells ile Grey Npc’lerinden başlamakta olup toplamda 18 görev silsilesinden meydana gelmektedir. İki ayrı bölüme ayrılmakta olan görevin başarılı bir şekilde tamamlanması ile birlikte oyuncular, toplamda 117.750.000 exp kazanmaktadır.

 

 

Liman Chat Görevleri

Bir diğer chat görevi, Liman chat görevleri olarak bilinmekte ve oyuncuların bu görev serisine ulaşabilmesi için 61. Seviyede olması gerekmekte olup bu seviye, görevin alınabilmesi için içerisinde bulunması gereken minimum seviyedir. Toplamda 21 adet görevden meydana gelen Liman chat görevleri, El Morad ve Karus bölgelerinde liman kısmında yer almakta ve 61. levele ulaşan oyuncular bu görevleri alabilmektedir. 

 

Oyuncular, Knight Online exp görevleri dahilinde bulunan bu görevi başlatabilmek için Karus haritasında Captain Pasha’ya, El Morad haritasında ise Captain Redin’e gitmesi gerekmektedir. Liman görevlerini başarılı bir şekilde tamamlayan kişiler, totalde 86.125.000 exp kazanma şansı elde etmektedir. 

 

 

Sorcery Chat Görevleri

Sorcert chat görevleri, iki bölümden oluşmakta ve oyuncuların toplamda 171.250.000 exp kazanmasını olanaklı hale getirmektedir. Görevin başlatılması için Eslant’ta Malraseu ya da Pelor’e başvurmak gerekir. 

 

 

(Regained Honor) Chat Görevleri

Bir diğer chat görevi Regained Honor chat görevleri olarak bilinmekte olup 9 seriden meydana gelmektedir. 65. levelden itibaren oyuncular, bu göreve erişim sağlayabilir. Luferson Castle ya da El Morad Castle alanlarında açılmakta olan görev, Knight Online exp görevleri dahilinde bulunan kısa görevlerden birisi olarak bilinmektedir. 

 

(New Hero) Chat Görevleri

Knight Online’de bulunan görevlerden bir diğeri olan New Hero chat görevleri, 10 görevden meydana gelmekte olup görev Kaishan’da başlamaktadır. 69. seviyeden itibaren oyuncular, göreve erişim sağlayarak oyunda oldukça avantajlı bir konuma erişmek için görevi tamamlayabilmektedir. 

 

chat gorevi

 

 

(Descendant of Hero) Chat Görev Dizisi

Seviye 60’dan itibaren açılmakta olan Descendant of Hero chat görevlerinin toplamda 11 adet görevden meydana geldiği bilinen bir gerçektir. Knight Online ne kadar exp veriyor sorusu kapsamında görevin başarılı bir şekilde tamamlanması ile birlikte oyuncuların 29.625.000 exp kazanabildiklerini belirtmek olanaklıdır.

 

 

Earth & Mars Chat Görev Dizisi

Oyuncuların exp kazanmalarına yardımcı olan görevlerden bir diğeri de Earth & Mars chat görevleri olarak adlandırılmakta olup toplamda 11 görevden oluşan görev serilerinden biri olarak bilinmektedir. Oyuncular, bu görevi Estlant’ta yapabilmekte olup görevin başarılı bir şekilde tamamlanması ile birlikte oyuncular, toplamda 19.337.500 exp kazanmaktadır. 

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen görevlerin her biri, Knight Online görev listesi kapsamında bulunmakta olan chat görevleridir ve oyuncuların oldukça fazla exp kazanmalarını olanaklı hale getirmektedir.

 

 

Eslant Günlük Parti Görev Dizisi

Knight Online’de bulunan görevlerden bir diğeri de Eslant günlük parti görevleri olarak bilinen ve oyuncuların level atlamalarına destek olan görevdir. Bu görevlere katılmak isteyen kişilerin bir partide bulunmaları ya da parti kurmaları gerekmekte olup bu şartların yerine getirilmesi durumunda görevler alınabilmektedir. Eslant günlük parti görevleri kapsamında yer alan görevlerin günlük olarak yapılması oyuncuların;

 

 • Zırh
 • Silah
 • Deneyim puanı

 

elde etmesini olanaklı hale getirdiği için pek çok oyuncu bu görevlere ilgi göstermektedir. 

 

Eslant Günlük Parti Görevi

 

 

Demonic Legion of Eslant (Lust)

Eslant günlük parti görevlerinden biri olan Demonic Legion of Eslant (Lust), oyuncuların partileri ile birlikte 50 Boro öldürmesini mümkün kılarak 5 milyon exp kazanılmasını olanaklı hale getirmektedir.

 

 

Demonic Legion of Eslant (Destruction)

Bu görev, 50 Dark Stone öldürülmesini ve 5 milyon deneyim puanı kazanılmasını mümkün kılmaktadır. 

 

 

Demonic Legion of Eslant (Chaos)

Demonic Legion of Eslant Chaos, Eslant günlük parti görevleri kapsamında yer alan görevlerden biri olarak bilinmekte olup 50 balrog öldürülerek 7 milyon deneyim puanı kazanılmasını sağlamaktadır. 

 

 

Demonic Legion of Eslant (Nightmare)

Partisi ile 50 titan öldüren oyuncular, 7 milyon exp kazanma şansı elde etmektedir. 

 

 

Dark Mithril Piece

Dark Mithril Piece, oyuncuların gerçekleştirebilecekleri görevlerden biri olarak bilinmektedir.

 

Yukarıdaki gibi sıralanabilen görevlerin her biri, Knight Online görev listesi kapsamında yer almakta ve oyuncuların fazladan exp kazanmalarını olanaklı hale getirmektedir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski