Knight Online Pazar ve Trade Açma, SMS Doğrulaması Yapma

Eğer Knight Online’a yeni başladıysanız ya da bayağı eski bir hesaba sahipseniz pazar açamazsınız ve pazarları erişmeniz de mümkün olmayacaktır. Ayrıca diğer oyuncularla da takas yapamazsınız.

 

Bu durumda oyunun en iyi iki özelliğini kullanamazsınız. Knight online pazar açma bu sorunu aşmak için yapmanız gerekenler aslında son derece basit Knight Online da pazar açmak ya da trade özelliğini açabilmek için en az 5 NPoints (Knight Cash) olması ve karakterinizin minimum 35 seviye olması gerekmektedir.

 

knight online trade
 

Eğer hesabınızda hiç NPoints (Knight Cash) yoksa bunu satın alabilirsiniz. Eğer hesabınızda Cash varsa ya da satın aldıysanız yapmanız gerekenler son derece basit. 

 

 

Knight Online Trade Açma ve Sms Doğrulama
 

  • http://www.nttgame.com/knight Siteye giriş yapın.
  • My Account’a tıklayın.
  • Game Services’e tıklayın.
  • Sms Verification’a tıklayın.
  • Telefon numaranızı yazıp, Send Verification code’ye tıklayın.
  • Cep telefonunuza gelen kodu kutuya girdikten sonra verify’e tıklayın.

 

Knight Online Trade ve SMS Doğrulama Nasıl Yapılır?

 

Knight Online da trade açabilmek için SMS doğrulaması yapmak zorundasınız. Knight Online SMS doğrulaması için hesabınıza en az 5 Cash olması gerekiyor. Takas banının kalkması için de en az 35 seviye ve üzeri olmanız gerekmekte.

 

Eğer 35 level üstünde değilseniz ve 5 Cash miktarımız yoksa yine doğrulama gerçekleştiremiyorsunuz. Hesabınıza Cash yüklemek zorundasınız. Cash satın alıp yükleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra eğer 35 seviyeye de geldiyseniz takas banı kaldırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Knight Online Cash sayfamızı ziyaret ederek 400 Cash satın alabilir ve hesabınıza yükleyerek bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski