Knight Online Ring Basma (Character Seal Scroll) Kullanımı

Knight Online’de aktif bir şekilde bulunmak ve rakiplerini alt etmek isteyen kişilerin, birçok konu hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Bunlardan biri de Knight Online ring basma şeklinde karşımıza çıkmakta olup oyuncuların ring basmanın ne olduğu ve ring basmanın ne gibi katkıları bulunduğunu öğrenmesi, oyunda başarılı olunmasını mümkün kılmaktadır. 

Ring basma işlemlerine geçiş yapmadan önce ring basmanın Knight Online için ne gibi bir anlam ifade ettiğinin anlaşılması gerekmektedir. Bilindiği üzere Knight Online, level sistemi dahilinde ilerleyen bir oyundur ve oyuncuların level atlayabilmesi için oyundaki pek çok nesne, özellik ve eşya ile alakalı derinlemesine bir şekilde bilgi sahibi olması kritik öneme sahiptir. Bu kapsamda, daha önce de bahsedildiği üzere Knight Online ring basma eyleminin anlaşılması ve gerekli işlem basamakları dahilinde ring basma gerçekleştirilmesi gerekir. Peki ama Knight Online ring tam olarak nedir ve ring basma ile ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

Knight Online Ring Nedir?

Character Seal Scroll ya da Ring, karakterin bir yüzük içerisine sıkıştırılmasını ve takas sistemine konu olmasını mümkün kılan özelliklerden bir tanesidir. Bu özellik sayesinde oyuncular, yüzük içerisine sıkıştırmış oldukları karakteri takas edebilmekte veya devredebilmektedir. Knight Online Character Seal Scroll satın alındığı zaman, oyuncu kullanmadığı karakteri takas sistemi aracılığı ile takas edebilmektedir. Bu nedenle oyun kapsamında ring özelliğinin bir hayli önemli olduğunu ifade etmek olanaklıdır.

Karakterin dönüştürülmesini mümkün kılan eşya olarak bilinen ring, pek çok oyuncunun ilgisini çekmekte olup bu nedenle konu ile ilgili derinlemesine bilgi sahibi olunmaktadır. Knight Online Character Seal Scroll ile ilgili oldukça fazla hususun merak konusu olduğunu, bu nedenle pek çok sorunun cevaplanmak üzere ön plana çıktığını ifade edebiliriz. Peki ama oyuncuların ring ile alakalı bilmeleri gerekenler tam olarak nedir?

Knight Online Ring ile İlgili Bilinmesi Gerekenler

Oyuncuların karakterlerini yüzük içerisine sıkıştırmasını olanaklı hale getiren Knight Online ring, genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen özelliklere sahiptir:

 

 • Belirli bir Npts karşılığında satın alınabilir ve oyuncular, karakterlerini yüzük içerisine sıkıştırabilir.
 • Yüzük içerisine sıkıştırılan karakterler, takas ya da devredilebilir.
 • Takas öncesi karakterin bulunduğu clandan çıkarılması gerekir.
 • Karakterin üzerinde, hiçbir şekilde eşya bulunmaması gerekmekte olup bu husus önemlidir.
 • Ring basılabilmesi için item kilitleme şifresi bilinmelidir.
 • Karakter üzerinde bulunan para, karakterin devri ile birlikte devredilen kişiye gider. Bu nedenle oyuncuların takas öncesi karakterini detaylıca kontrol etmesi tavsiye edilir.

Bu özelliklerin her biri, Knight Online ring basma noktasında oyuncuların hata yapmasını engellemek adına bir hayli önemlidir. Bu nedenle oyuncuların, ring basma öncesinde önemli hususları dikkatlice gözden geçirmesi ve karakterlerinin üzerinde para bulunup bulunmadığını kontrol etmesi, ardından karakterini takas etmesi gerekir. Peki ama Knight Online ring açma işlemleri nelerdir? Oyuncular, ring açma için hangi işlem basamakları sırası ile yapmalıdır?

Knight Online Ring Nasıl Açılır?

Knight Online kapsamında bulunan ring açma işlemleri, genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 

 • Oyuncuların ring kırdırma ya da açma işlemlerini gerçekleştirebilmesi için Inn Hostess’e (banka) gitmesi gerekir.
 • Inn Hostess’e gelindiğinde oyuncu, sağ tıklamalı ve işlemlerine devam etmelidir.
 • Ardından “Character Seal / Cancel” butonunu seçilmelidir.
 • Gerekli adımların uygulanması sonrasında Character Seal and Unseal menüsü açılmakta olup ardından “unseal” seçeneği tıklanmalıdır.
 • Açılan pencerede cypher ring tıklanarak kutucuğa sürüklenmelidir. 
 • Gerekli işlemlerin tamamlanması sonrasında “OK” ve “Confirm” butonları sırasıyla tıklanmalıdır.
 • Unseal Character menüsünde, var olan karakter ve boş slotlar görünmekte olup boş slotlardan herhangi biri tıklandıktan ve “Unseal” seçeneği tıklandıktan sonra “Cypher Ring” içerisinde yer alan karakter, boş olan slotlardan herhangi birine yan karakter şeklinde eklenecektir.

Yukarıdaki gibi sıralanabilen işlemlerin sırası ile uygulanması sonrasında, Knight Online ring nasıl açılır sorusu cevaplanmış olacaktır. Bu nedenle işlemlerin hiçbir adım atlamadan sırası ile uygulanması gerekmektedir. 

Knight Online Ring Basmak için Premium Gerekli mi?

Knight Online’e yeni başlayan oyuncuların bir kısmı, Knight Online ring basmak için premium gerekli mi sorusunu sormakta ve ring konusunu derinlemesine anlayabilmek için sorunun cevabını öğrenmeye çalışmaktadır. Ring basmak için premium gerekli olmadığını belirtmek olanaklıdır. Oyuncular, hızlı ve sorunsuz bir şekilde Character Seal Scroll eşyasını satın alarak ring basma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski