Knight Online Yeni Monster(Yaratık) Listesi Tam (Level, XP, HP, Def, Attack)

Knight online Monster yaratık listesi güncel tüm Monster ve Boss ların detaylı güncel listesidir. Yaratıkların Level, Exp, Hp, Def ve Attack listesi mevcutur. tam güncel liste aşagıdadır.

Not: Mobil ekranda listeyi sağ sola oynatabilirsiniz.


Normal monsters ( Yaratıklar)

NameLevelXPHPDEFAttack
Trenant501 5733 577315977
Ancient552 8774 7734051 209
NameLevelXPHPDEFAttack
Ape422 0553 255412203
NameLevelXPHPDEFAttack
Small Bandicoot15754
Bandicoot2711103
Wild Bandicoot52226264
Scavenger Bandicoot73940366
Rabid Bandicoot96557467
Cannibal Bandicoot1110199579
NameLevelXPHPDEFAttack
Small Bulcan96557466
Bulcan11101995711
Wild Bulcan131471316714
Bulky Bulcan152021697817
Giant Bulcan172672148822
Bulture193412659827
Shilan2018970510450
NameLevelXPHPDEFAttack
Dark Mare14526 72749 8472 0887 065
Death Mare15528 94178 5062 5119 248
NameLevelXPHPDEFAttack
Deruvish606 86210 8902161 045
Apostle7012 95221 5563151 574
NameLevelXPHPDEFAttack
Gavolt183032389324
Fury Gavolt2037935211532
Gloomwing2457351213847
NameLevelXPHPDEFAttack
Glyptodont341 3182 206462186
Ganesa361 5202 516489213
Stegodon381 741000
Mastodon401 9813 220576400
Stegodon CZ412 5293 415590318
Mastodon CZ443 0314 044633380
NameLevelXPHPDEFAttack
Kobold3048641516260
Bugbear3570868720493
Pooka409901 073252139
Goblin Bouncer451 3381 601303200
Hop Goblin714 4836 709607781
NameLevelXPHPDEFAttack
Stone Golem10012 50011 0007203 119
Giant Golem11014 20014 0009904 335
Dark Stone12017 00717 0001 2965 873
NameLevelXPHPDEFAttack
Harpy7012 95216 1675041 180
Raven Harpy8018 40627 4966481 918
Crimson Wing9024 94043 8358102 956
Falcon10034 00066 4609904 367
NameLevelXPHPDEFAttack
Servant of Isiloon13020 00533 9991 3455 353
Isiloon17041 5151 300 0153 55517 015
NameLevelXPHPDEFAttack
Kecoon62932313
Kecoon Fighter121231146210
Kecoon Raider141731497213
Kecoon Warrior162331908316
Kecoon Captain2038235213825
NameLevelXPHPDEFAttack
Kongau493 3424 378529601
Kongau CZ504 2274 602540650
Garuna534 1065 316572755
Haunga554 5315 831594832
Garuna CZ565 7046 100604872
Haunga CZ606 8627 2606481 045
NameLevelXPHPDEFAttack
Lamia603 3502 904432836
Lamiros704 5005 3895671 259
Lamentation806 3007 6327201 805
NameLevelXPHPDEFAttack
Orc Watcher1005003012
Orc4005028880
Dus Orc40990617288285
Orc Hunter40990617288190
Lard Orc501 7611 058360500
Orc Bowman501 7611 058360333
NameLevelXPHPDEFAttack
Scolar462 8343 002331255
Sheriff CZ463 4003 002331255
Sheriff483 1663 330345284
Baron524 6844 056374359
Cardinal544 3154 455388396
Cardinal CZ555 4374 664396416
NameLevelXPHPDEFAttack
Killer Beatle2037941117226
Scorpion2669270922447
Pincers Scorpion3097397030683
Paralyzer321 1361 12132696
Stinger341 3181 286346111
Paralyzer CZ371 9531 564377137
Stinger CZ402 3771 878432165
NameLevelXPHPDEFAttack
Skeleton311 0521 19321089
Skeleton Warrior331 2251 373224104
Skeleton Knight351 4171 572238119
Skeleton Knight CZ361 8241 677244128
Skeleton Champion371 6281 787251137
Skeleton Champion CZ392 2292 022265155
Death Knight CZ422 6892 411302202
Death Knight453 2122 846324241
Ash Knight555 4374 664396416
Dragon Tooth Skeleton658 5047 123468645
NameLevelXPHPDEFAttack
Smilodon371 6281 564201164
Saber Tooth412 1081 992236229
Meganthereon452 6772 490259289
Beast552 3005 247316698
NameLevelXPHPDEFAttack
Troll7012 95221 5563152 098
Troll Warrior8018 40638 1903603 760
Troll Berserker9024 94041 7484056 223
Troll Captain10032 55455 3844509 705
NameLevelXPHPDEFAttack
Werewolf2351962513235
Lycan2563174514443
Loup-Garou2775787915551
Dark Eyes311 0521 19321089
Dire Wolf331 2251 373224104
NameLevelXPHPDEFAttack
Worm15754
Earth Worm2711104
Blood Worm41620205
Carrion Crawler62932316
Snatcher85148417
NameLevelXPHPDEFAttack
Zombie2142245418139
Decayed Zombie2457359820752
Battalion2775776923368
Undying30973970306110

Boss monsters (Yaratıklar)

NameLevelXPHPDEFAttack
Snake Queen10010 851150 0001 3503 327
Deruvish Founder10021 703150 0009004 159
Deruvish Founder 21000138 4609004 159
Talos14024 603120 0002 01610 129
Harpy Queen1100179 9981 1886 231
Kekurikekukaka3006 930408199
Javana657 08744 5209361 722
Riote70043 1127561 000
Samma900104 3701 2964 149
Duke55029 155594832
Bishop60029 1556481 045
Bach65044 5207021 291
Antares50023 010720650
Shaula75064 4851 0801 263
Lesath75064 4851 0801 263
Dragon Tooth80076 3801 1522 256
Barrkk55029 155792998
Barkirra60036 3008641 254
Troll King1100233 02599014 450
Lobo45017 790972483
Lupus50023 0101 080650
Lycaon55029 1551 188832
Hyde45017 790648579
Orc Bandit Leader1200227 3408646 909

Abyss monsters

(Yaratıklar)

NameLevelXPHPDEFAttack
Black Widow409901 932360231
Shadow481 5005 000345150
Burning Skeleton572 5003 061410638
Leech2020021510747

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski