Knight Online(Usko) Gold Bar (GB) Fiyatları Güncel

Knight Online Gold Bar (GB) Fiyatları

 

Knight, Mgame Corporation ve Noah System tarafından geliştirilmiş bir online oyundur. Aynı zamanda çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Bu oyun NTTGame tarafından yayımlanmıştır. Oyun da geçen para birimi Gold Bar, kısaltılmış hali ise gb’dir.

Knight online gb nedir? gibi sorular en çok Knight oyuncularının merak ettiği bir sorudur. Aynı zamanda oyunun fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen herkes konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapıyor. Knight Online dünyası’nda coins olarak bilinen oyun içi para birimine Gold Bar denilmektedir. Dolayısı ile Knight online dünyası’nda Gold Bar kısacası gb olarak adlandırılmaktadır. Knight çevrimiçi oyunu sın derece popüler bir oyun türüdür. Knight online denildiğinde akıllara ilk gelen Gold Bar (GB) olmalıdır.

Gold Bar kelimesi’ nin anlamı “altın külçesi” olarak bilinmektedir. Knight oyun parası GB (Gold Bar) olarak tanımlanıyor. Knight online oyunda para birimi coins’tir. Aynı zamanda 100.000.000 coins 1 Gold Bar etmektedir. Pek çok Knight online oyuncu gb satın alma işlemini GB online satış sitelerden yapmaktadır. Sizler 1 gb satın aldığınızda satıcı size oyun için 100 milyon coins verir.

Knight online oyunu içerisinde pek çok farklı dünya bulunuyor. Manes, Ares, Logos ve Beramus bunlardan sadece bazılarıdır. Knight online oyunu para birimi gb olarak bilinmektedir. Çevrimiçi internet sitelerinde gb satışı olduğu gibi gb alış hizmeti de verilmektedir. Aynı zamanda Çin tarafından oyun da bot aracılığı ile gb kasma işlemi yapılmaktadır. Bunun için bilgisayarları 7/24 açık durmaktadır. Bot bir tür yazılımdır. Bilgisayarlar açık kaldığı zaman oyunda bulunan karakterler para kazanır. Dolayısı ile elde edilen bu gold barlar satılabilmektedir.

Knight Online GB Fiyatları Ne Kadar?

Knight uzun yıllardır oynanan ve sevilen en popüler çevrimiçi oyundur. Oyuncular Knight online gb fiyatlarını merak ediyor. Peki, Knight online gb fiyatları ne kadar ? Sizlere Knight online gb fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Bu doğrultuda istediğiniz oyunu dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

§ Knight Online Sirius GB 124,5 TL

§ Knight Online Vega GB 106,4 TL

§ Knight Online Altar GB 105,7 TL

§ Knight Online Destan GB 85,6 TL

§ Knight Online Olympia GB 68,7 TL

§ Knight Online Ares GB 72,6 TL

§ Knight Online Diez GB  84,7 TL

§ Knight Online Gordion GB 61,6 TL

§ Knight Online Rosetta GB 84,6 TL

Knight online oyun oynamayı seviyorsanız GB alım-satım işlemlerini GB satan siteler üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Oyun içerisinde para harcayan oyuncu kitlesi oldukça fazladır. Hatta milyarlar harcayarak gb satın alan oyuncuların var olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisinde yüksek itemler, yani eşyalar satın alınmaktadır.

Knight Online Gold Bar (GB) En Güvenli Siteler

İnternet üzerinden Knight gb satın alma hizmeti veren çok sayıda site var. Ancak her site güvenli değildir. Bu yüzden sizlere en güvenilir Knight online gb alabileceğiniz siteler hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Öncelikle Knight online gb almanız gerekiyor ise site içerisinde %100 güvenilir yazısına dikkat etmenizi önermekteyiz. Aksine ödeme yaptıktan sonra gb işlemini başarılı bir şekilde yapamayabilirsiniz. Knight online en iyi gb güvenli top siteleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sitelerden güvenle gb alabilirsiniz.

§ Kopazar

§ Kabasakal

§ Gamesatis

§ Bynogame

§ Oyunfor

§ Yeşilyurtgame

§ Bursagb

 Oyun Hizmetleri

§ Nttgame

§ Logoswar (PVP)

§ Steamko

§ Sultanwar (PVP)

§ Knight Online Form

§ Nttgame Knight

§ Knight Online World

§ Frmtr Destan

§ Knight Online Cash

§ Knight Onlime GB

§ Knight Online Diez GB

 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski