Knight Online Forgotten Temple (60-83) Event

 


Merhaba,

Knight Online kullanıcılarının çoğu bu event hakkında bilgi sahibi değildir hatta nereden girildiğini dahi bilememektedirler. Dark Knight'ın eklenmesiyle birlikte Forgotten Temple eventini canlandırmak adına bu rehberi açma gereği duydum.

Not : Bu rehber sadece 60-83 levellerin girdiği Forgetten Temple ile ilgili bilgileri içermektedir.


Event Hakkında Tanım :

Forgotten Temple her gün Türkiye Saati ile 60-83 arası leveller için 22:00'da ve 03:00'da yapılan ve yaklaşık 30 dakika süren bir eventtir. Eventteki amacımız yaklaşık 25 dakika boyunca doğan canavarların ortadaki kristali kesmesini engellemek yani kristali canavarlardan korumaktır. Bir yandan kristali korurken diğer yandan hayatta kalmaya çalışmanız gerekmektedir.


Bu eventte herhangi bir pk amacı yoktur yani 2 ırk'da ortaktır ve karus-elmorad ortak parti kurabilirler. Event esnasında bir canavara öldüğünüzde exp kaybı yaşanmamaktadır fakat event'i kaybettiğiniz için hiçbir ödül alamadan moradona geri ışınlanırsınız.


Event esnasında değişik türlerde 5 farklı boss çıkmaktadır ve bunlar kesildiğinde karakterinize güçlendirmeler gelmektedir. Event sonunda son büyük boss olan Volcanic Rock Kesildiğinde hayatta kalan kişiler event'i kazanmış sayılıp ödüllendirilirler. Son boss olan Volcanic Rock güçlü bir boss olup nova ile yaklaşık 100 flame resistansa sahip birine 4000 - 5000 arası bir damage vurmaktadır bu yüzden flame resistansınızın yüksek olması yararınıza olacaktır.


Event sonunda hayatta kalmayı başaran kişilerden biriyseniz Mavi kutu alabilmeniz için temple coinler gelir ve 3 temple coin karşılığında mavi kutu sahibi olabilirsiniz.


Event'e nereden girilir : Evet çoğu arkadaşımız henüz bilmiyor. Öncelikle event'e girebilmek için üzerinizde en az 100.000 coin bulunmalıdır. Daha sonra kutu kırdırdığımız moradonun arkasında bulunan operator moira'nın sağında olan yolu takip edip dümdüz gidiniz. Event'e hemen orda bulunan [Priest]Iris'den giriş yapabilirsiniz. Event başladıktan 5 dakika boyunca yani 22:00 - 22:05 gece için ise 03:00 - 03:05 arası event'e giriş yapılabilmektedir. Bu saatler dışında gecikirseniz ya da erken bir saatte basarsanız event'e giriş yapamazsınız. Evente giriş yapabilmek için "I want go to Forgotten Temple" seçeneğine tıklayınız. Ayrıca event "80" kişi ile sınırlıdır. 80 kişiden sonra basmaya çalışırsanız "Temple is full now" uyarısıyla karşılaşırsınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski